A101 Market 21 Aralık 2017 Ev Tekstili Aktüel

A101 aktüel ürünleri 21 Aralık fırsatlarında bu hafta muhteşem fırsatlar var. Ev tekstili ürünlerinde Aldın Aldın indirimleri bakalım nelerle geliyor, görelim. Kaymaz tabanlı saçaklı yolluk ile başlayan indirimlerde ürün 80x300cm ebatlı olarak ve farklı renk & desen seçeneği ile geliyor. Bu hafta ayrıca Kaymaz tabanlı saçaklı halı da sizlerle ürün 4m2 olarak geliyor. Devamında neler var bakalım. Bayan polar alt ve Çocuk polar alt da sizlerle. Silk&Blue bayan dantelli bato 2’li ve Silk&Blue bay modal boxer 2’li de unutulmamış. Silk&Blue bayan atlet-slip takım ile son olarak Ergonomik bel yastığı da bu hafta sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünlerinde yer alan indirimleri incelediğimizde görüyoruz ki bu hafta ev tekstili ürünlerinde de oldukça iyi fırsatlar var. Özellikle yine ev tekstili ve bayan pijama alt ürünleri fiyat olarak yine çok iyi… Ayrıca zaman zaman gelen bel yastığı ürünü de deforme olanların veya yeni almak isteyenlerin ihtiyacını karşılıyor. Kaymaz taban saçaklı halı da boyutu ve fiyatı ile oldukça iyi… Her anlamda yine bizce başarılı bir fırsat reyonu A101’e ait… Teşekkürler indirimlerin ve kaliteli ürünün adresi…

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Aralık 2017 tarihinde, A101 21 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...