A101 23 Mayıs Perşembe Günü Ne Sunacak – Cevap Burada

A101 23 Mayıs Perşembe kataloglarında harika indirimler devam ediyor. Bu hafta a101 aktüelde sizler için neler var neler. Her bir kataloğu ayrı ayrı incelediğimiz bu yazımızda gıda ürünlerinde ve yaklaşan bayram haftasında sizleri nelerin beklediğine bakacağız. Bu harika kampanyalar A101 aktüel ürünler kataloğunda listelenmiş. Bu ürünler 23 Mayıs tarihinde A101 raflarını süsleyecek. Bu katalog gıda ürünleri ile donatılmış. Bakalım bu hafta sizler için hangi ürünler A101 de indirimde? Bayramınıza özel ürünlü indirimler başlıyor. Bayram denince ilk akla gelen şey kuşkusuz bayram şekerleri... bu hafta bayram çikolataları ve şekerleri A101 aktüel de oldukça uygun fiyatla satışta. Üstelik bu ürünlerin fiyatına göre ambalajlarıda oldukça fazla... bu katalogda bayram için evinizin kapısına gelen çocuklara da vereceğinizi çikolatalar var. Çocukların severek yiyeceği ürünler de çok uygun bir fiyatlar A101 aktüel de satışta... Bayram da eviniz bütçenizi koruyarak bereketlensin diye A101 her zaman yanınızda. Aktüel Ürünler olarak şimdiden mutlu bayramlar dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Mayıs 2019 tarihinde, A101 23 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...