A101 Hafta Sonu Kataloğu 18-19 Mayıs Aktüel Ürünleri

A101 aktüel de indirimler son sürat geliyor. A101 18 Mayıs hafta sonu neler var siz hala görmediniz mi? Bu hafta büyük sürprizler A101 aktüel de... A101 takipçileri çok iyi bilir ki her hafta sonu A101 sürpriz ürünlerine kataloglarında yer verir. Bu hafta da belirli fiyat ve üzerinde alışveriş yapanlar için A101 marketlerinde sürpriz bir ürün indirime giriyor. Sizleri daha fazla meraklandırmadan bu ürünü açıklıyoruz. Papia Kağıt Havlu 4'lü 6,95 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) olarak sürpriz indirimle satışa sunuluyor. Bu haftanın ürünü çok kaliteli ve çok uygun fiyata satılıyor. Üstelik bu ürün 4 Rulo olarak paketlenmiş. Tabi ki bu ürün de 18-24 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerli olacak. Tıpkı diğer kampanyalı ürünler gibi... Bu fırsat kaçmaz diyenler 18 Mayıs tarihinden itibaren A101 aktüele uğrayabilir. Muhteşem kampanyalar hem hafta içi hem de hafta sonu A101 de devam ediyor. Fırsatlardan haberdar olmaz için sizi aktuel-urunler.com sayfamıza bekliyoruz. Ayrıca ürünler hakkında merak ettiklerinizi de yorumla bize ulaştırabilirsiniz. Mutlu alışverişler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Mayıs 2019 tarihinde, A101 23 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...