A101 Market (23 Mayıs – 30 Mayıs) Aktüel Katalog İncelemesi

A101 23 Mayıs Perşembe günü harikalar yaratmaya devam ediyor. A101 de bu hafta gördüklerinize inanın. Çok güzel ürünler A101 aktüel de sizleri bekliyor. Bu haftanın ürünlerini tek tek inceliyoruz. Sizler de bize katılmaya ne dersiniz? Kirli sepetli çok amaçlı dolap 199,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bir diğer ürün ise Çok amaçlı düzenleyici sepet 2,50 TL ve aynı fiyatla 5 bölmeli çekmece düzenleyici de A101 aktüel de olacak. Bu iki ürün ile evleriniz daha düzenli görünecek. Ayrıca bu hafta elbise askısı 6’lı olarak kampanyada… Bu ürünün fiyatı sadece 4,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bu harika ürünler çok uygun fiyatla A101 de olacak. Aktüel Ürünler sayfası olarak sizleri fırsatlardan haberdar ediyoruz. Bu haftanın ürünlerinde de beklediğiniz kampanyalar var. Yine yaz günlerinin habercisi olan bir ürün daha A101’den geliyor. Piyasaya oranla A101 marketlerde çok ucuza satılan bu ürünleri inceliyoruz. Bay-Bayan güneş gözlüğü 19,95 TL olarak kampanyada… Yetişen alıyor. Çeşit çeşit modelleri raflarında sergileyen A101 de bakın daha neler var?

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Mayıs 2019 tarihinde, A101 23 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...