A101 Ramazan Bayramı 2019 Aktüel Özel Ürünleri

A101 2019 yılı Ramazan Bayramı Özel ürünlerini görücüye çıkarıyor. Bu haftanın indirimleri arasına girmeyi başaran şekerlemeler ve birbirinden lezzetli çikolatalar sizlerle buluşuyor. “İyi Bayramlar” sloganı ile gelen 23 Mayıs 2019 tarihli ve A101 Ramazan Bayramı Özel indirimlerinde 8000 Marketi ile A101 hizmetinizde… İlk üründe bu hafta Vince Çikolatalı Badem Şekeri Draje 200g ürünü sunulmuş durumda… SEVİLEN ÜRÜN Vince Antep Fıstıklı/Fındıklı/Süt Dolgulu Çikolata 400g’da sizlerle olacakken ayrıca Vince Juliet Sütlü Çikolata Kaplı Fındıklı Çikolata 200g da raflarda olacak. 23 Mayıs günü Vince Romeo Bütün Bademli ve Dolgulu Hindistan Cevizi Topları ve Vince Pralin Çikolata da gelecek. 2019 Ramazan Bayramı özel A101 kataloglarında Vince Selection Sütlü/Bitter Madlen Çikolata 288g, Vince Sütlü/Bitter Trüf Çikolata, Ülker Ece Bütün Fındıklı Çikolata, Efsane Draje Çeşitleri raflarda… Dahasının devam ettiği indirim sayfasında rengarenk ve çeşit çeşit ürün A101’de… Kampanya bülteninde yer alan 23 Mayıs başlangıçlı Ramazan Bayramı özel kataloğu inceledik. Daha fazla ürünü görselden rahatlıkla görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Mayıs 2019 tarihinde, A101 23 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...