A101 19 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hafta sonu fırsatlardan ne haber… A101 19 Ekim 2019 aktüel ürünleri aktüel ürünleri hafta sonu kataloglarında özel kampanyalar yer alıyor. A101 aktüel kataloglarının en önemli fırsatlarından bazısını barındıran bu hafta sonu indirimlerine göz atıyoruz. İlk üründe Cumhuriyet Dana Fermente Kangal Sucuk yer alıyor. Bir başka üründe ise Xroll İncecik Gofret Çeşitleri özel fiyatı ile A101 raflarda yeni haftada yer buluyor. Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması ve Pınar Ayran uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Şenpiliç Piliç Salam ve Akmina Maden Suyu Çeşitleri de indirime girecek ürünler arasında… Ayrıca Ülker Çikolata Çeşitleri, Birşah Krema, Yumurta, Karlıdağ Tereyağı gibi ürünlerde de özel fiyat 19 Ekim günü A101 markette… Hafta sonu A101 19 Ekim indirimlerinde Ahir Tam Yağlı Taze Tost Peyniri, Muratbey Burgu Peynir, Muratbey Sürmeli Sürülebilir Beyaz peynir de indirimde… Devamında Torku Günlük Süt ve Torku / İkbal / Cumhuriyet Dana Kavurma sunulmuş… 24 Ekim kataloglarında 19 Ekim fırstaları olarak gelen indirim dünyasında Torku Krempare Sürülebilir Taze Peynir ve Namet Hindi Füme de yer alıyor. Dahası için görsele bakmakta fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ekim 2019 tarihinde, A101 24 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...