A101 Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun 19 Ekim Büyük Kataloğu

A101 19 ekim aktüel ürünlerinde özel fırsatlar yer almaya devam ediyor. Bu haftanın özel indirimleri kapsamında “Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun” dikkatlerden kaçmıyor. Normal satış fiyatı 15,95 TL olan bu üründe 4,95 TL fiyat var. Ancak bu indirim için bir şart var… Kolay bir şart, hemen vazgeçmeyin… 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu ürün 15,95 TL’den 4,95 TL’ye iniyor. Üstelik aynı alışverişte şartı 2 kez sağladığınızda üründen 2 kere almanıza da izin verilebiliyor. Bu gerçekten iyi bir avantaj… Sabunda büyük indirim desek de pek mübalağa etmiş olmayız. İndirim şartlarını görselde aktaran A101 market özel kampanyalarını sunmaya böylece devam ediyor. Yeni 19 ekim kataloğunda 2019 yılında herkes tarafından konuşulmaya ve önerilmeye devam edecek. A101 aktüel ürünleri hafta sonu kampanyaları kapsamında sunulan katalogda 19 ekim 2019 fırsatlarını inceledik. Dahası ve fazlası için görsele bakmanızda fayda var. Bol indirimli günler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ekim 2019 tarihinde, A101 24 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...