A101 Aktüel 19 – 25 Ekim 2019 Haftanın Yıldızları Kataloğu

A101 aktüel ürünler kataloğunda harika bir kampanya var. A101 19 Ekim ve 25 Ekim tarihleri arasında bir çok üründe indirimler devam ediyor. İlk olarak çok işinize yarayacak olan bu katalogdaki ürünleri incelemeye başlayalım... Daha sonrasında ise ürünlerin görsellerini inceleyebilirsiniz. Cumartesiden Cuma'a aradığınız her ürünü indirimli alacağınız ürünler 19 Ekim kataloglarında sıralanmış Haftanın Yıldızlar isimli A101 aktüel kataloğunda bakın neler var neler... Xroll İncecik Gofret Çeşitleri 1,95 TL ve Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması 16,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bir başka kampanya ise Akmina Maden Suyu ÇEşitlerinden geliyor. Bu ürün ise 5,95 TL'ye indirime giriyor. Benzer şekilde Ülker Çikolaa Çeşitleri 2,95 TL ve Birşah Krema 3,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Ayrıca Manav Reyonunda Muz ve Soğan ürünü piyasaya oranla çok uygun bir fiyata A101 marketlerinde 19 Ekim tarihinde satışa çıkarılacak. Diğer katalog incelemelerine hız kesmeden devam ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ekim 2019 tarihinde, A101 24 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...