A101 Gıda ve Temizlik Ürünleri Yeni Ay Kampanyaları

A101 aktüel büyük kampanya haberleri ile geliyor. A101 24 Ekim tarihinde dev indirimlere imza atıyor. Bu haftanın ürünlerinde oldukça güzel fırsatlar A101 takipçilerini bekliyor. Hep birlikte kampanyalı ürünleri incelemeye başlayalım... Gıda ve temizlik ürünlerinde her zaman markalı ürünleri marketlerine getiren A101 aktüel, geleneğini 24 Ekim tarihinde de bozmadı. 24 Ekim kataloğunun bu sayfasında ABC Toz Deterjan 10 kg 39,95 TL olarak indirime giriyor. Bayanları sevindiren bu ürün ve fiyatı çok talep görecek gibi... Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Tableti 99,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Ayrıca Mendiva Islak Havlu 4'lü paketi ile oldukça uygun bir fiyata 24 Ekim 2019 tarihinde çıkarılıyor. Vince Yaban Mersini Aromalı Dolgulu Çikolata 6,95 TL, Vince Bonibonlu Çikolata Çeşitleri 7,95 TL ve Vince Böğürtlen Aromalı Dolgulu Çikolata 25 g 1,45 TL fiyatı ile cezbediyor. A101 aktüel ürünler 24 Ekim kataloglarını http://aktuel-urunler.com sayfasında incelemeye devam ediyoruz. Tek tek detaylandırılan bu ürünleri 24 Ekim Perşembe günü A101 aktüel marketlerinden satın alabilirsiniz. Mutlu alışverişler dileriz...

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ekim 2019 tarihinde, A101 24 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...