Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 19 Mayıs Özel Efsane İndirimli Aktüel Ürün

A101 aktüel ürün katalogları EFSANE indirimlerinde 19 Mayıs ile 25 Mayıs tarihleri arasında harika bir fırsat sunuyor. Bu hafta Danone çikolatalı süt 6x180gr ürünü sizlerle. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli fiyatı ile gelen ürün 7,95 TL yerine sadece 3,95 TL olarak sunulmuş. Bu hafta A101 Danone markalı bu ürünü sunarak indirimde yine fark yaratmış. 19 Mayıs ile 25 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olan fırsat stoklarla sınırlı, bu hususa dikkat edilmeli… Ayrıca dikkat edilmesi gereken diğer bir husus bu indirimden faydalanmak için yapılması gereken 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak. Bu alışverişlerinizde ise kampanyalı ürünleri 10 TL şartına dahil etmiyorsunuz. A101 market indirimleri bu hafta kataloglarında EFSANE indirim bu şekilde… Gerçekten fiyatı ve lezzeti ile efsane olmayı başarabilen bir ürün seçen market yine adından güzel söz ettirmeyi biliyor. Bu marketin 7000 market ile ülkemizin en büyük market zinciri olmasına şaşmamak gerek… Gerçekten iyi işleri başaran bir market, bunu yaparken de biz ve siz müşterilerini gözetiyor. Teşekkürler A101.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 24 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 17 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar