Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 25 Ocak Aktüel Perşembe Fırsat Sayfası

A101 aktüel 25 Ocak fırsatlarında bu hafta pek çok yeni indirim var. A101 aktüel ürünlerinde yer alan ve fırsatları ile sevindiren tüm detaylara bakalım. Bu hafta Altus AL-101 buhar istasyonlu ütü ile başlayan sayfaya yakından bakalım. Ürün 2200 W gücünde ve 3 bar pompa basıncına sahip. Özel seramik tabanı ile dikkat çeken ürün 700ml su haznesi hacmine sahip. Termostat göstergesi, dik konumda buhar ile ütüleme ve anti-calc özelliğiyle kireç oluşumuna karşı korumalı olan üründe tabandan su akıtmaması için anti-dip özelliği mevcut. 1,8 m kablosu ile de dikakt çeken ürün taksit seçeneği bile sahip. Ayrıca sayfada Kalorifer kurutmalık, Kalorifer suluğu, Gırgır, Döner başlıklı elbise askısı 6'lı, Kapı / pencere bandı ve son olarak Telefon priz tutucu dahi var. A101 25 Ocak perşembe fırsatlarında tam anlamı ile süper indirimler sunmaya ve indirimleri ile sevindirmeye devam ediyor. Süper indirimler ve fırsatlarla A101 kampanyalarına yakından bakmaya devam edelim. Bu haftanın A101 fırsatları gerçekten muazzam...

Sponsorlu Bağlantılar

A101 25 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 19 Ocak 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar