Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel, 27 Eylül Perşembe Aldın Aldın Kataloğu

A101 27 Eylül 2018 perşembe aktüel ürünleri bu hafta sizlerle olacak. A101 market indirimlerinde TV ve cep telefonu markalı ürünler sizlerle olacak. A101 markette fırsatlar durmak bilmiyor. Sosyal medyada çok konuşulan ürünlerde ilk olarak Toshiba 49L2863DAT FULL Hd smart led tv sizlerle. 1999,00 TL'den gelecek olan ürün için Vestel güvencesi var. Vestel'in 2 sene boyunca güvencesine sahip olan ürün için ayrıca taksit imkanı da sunulmuş. A101 markette yer alacak bu ürün için ekran 49'' boyuta sahip... Bu hafta ayrıca SAMSUNG ve GM markalı ürünler de sizlerle... Samsung Galaxy J7 DUo cep telefonu da sizlerle olacak. Bu ürün ise Samsung Türkiye garantisine sahip... Ülkemizde akıllı telefonlara taksit imkanı sunulmadığı için bu üründe de taksit imkanı yok ancak ürün 1499,00 TL olarak geliyor ve oldukça makul bir fiyata sahip... Ayrıca bu hafta General Mobile Discovery cep telefonu da sizlrle. 2 Yıl garanti kapsamında olan ürün 699,00 TL'den sizlerle... Bu hafta USB bellek smart ve kablosuz klavye - mouse ürünü de sizlerle olacak. 27 Eylül itibarıyla A101 markette yer alacak olan aktüel ürünleri aktuel-urunler.com olarak inceledik. Büyük incelememiz ile devam edeceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 27 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 20 Eylül 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

“A101 Aktüel, 27 Eylül Perşembe Aldın Aldın Kataloğu” için 1 Yorum

  1. Derya dedi ki:

    Samsung grand prime pro j250f cep telefonu gold rengi takip, 13 eylülde geldi ama yetişemedim

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar