A101 28 Kasım 2013 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sponsorlu Bağlantılar

A101 aktüel tüm hızı ile devam ediyor. Bu hafta A101 marketlerde 28 Kasım 2013 aktüel kataloglarına ait indirimler var. Elektronik aletin yok denecek kadar az olduğu bu haftada hanımlar için ve çocuklar için seçilmiş onlarca indirimde ürün var.  Ayrıca incelenecek ürünlerin pek bulunmadığı A101 28 Kasım kataloğunda yeri geldikçe ürün incelemelerini sizinle paylaşacağız. Şimdi A101 aktüel 28 Kasım ürünlerine kısaca bir göz atalım ve katalogları sizlerle paylaşalım.

Kısaca 28 Kasım 2013 aktüel ürünlerinden biraz bahsedelim: İlk sayfada Gürallar Artcraft’a ait çay seti,ve bardak çeşitleri var. Daha sonra tepsiler, çaydanlık, çay kaşıkları, pastalıklar sizleri bekliyor. İkinci sayfada Nivea  erkek bakım ürünleri oldukça ucuza sizlerle… ” Öderken gıdım gıdım yerken çıtır çıtır ” sloganlı birçok gıda maddesi de A101 28 Kasımla sizlerle.  3. sayfada CEM markar tavalar sizleri bekliyor. Saklama kapları, kaseler, pencere bandı ve çeşitli ürünler de 3. sayfada… Son sayfada ise çift kişilik uyku seti çeşitli renk ve desen seçenekleri ile sizlerle. Ayrıca tek kişilik ve çift kişilik fitted set, tayt, süeter, çorap ve canlı çiçek çeşitleri de A101’de…

Tüm ürünleri ve daha fazlasını aşağıdaki 4 sayfadan oluşan katalogdan inceleyebilir, yorum yapabilir veya Facebook ile beğenebilirsiniz. Facebook beğenilerinizi yorumlarınızı konumuzdan eksik etmeyiniz, lütfen ürünler hakkında görüşlerinizi paylaşınız.

A101 28 Kasım 2013 | A101 Aktüel

Sponsorlu Bağlantılar
Aktüel Ürünler Mailine "ÜCRETSİZ" Gelsin mi?

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 22 Kasım 2013 tarihinde, A101 kategorisinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

“A101 28 Kasım 2013 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 2 Yorum

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz