31 Ekim A101 SEG Çamaşır Makinesi Ve Çok Amaçlı Dolap

A101 aktüel Ekim ayının som kampanyalarını sizlere duyuruyor. 31 Ekim 2019 tarihinden itibaren A101 takipçilerini mükemmel bir indirim bekliyor. Bu haftanın ürünleri arasında iki tane güzel indirim var. Beyaz eşyası eskiyen, evinde düzene ihtiyacı olanların imdadına yetişen bu ürünleri kaçırmayın... İlk indirimli ürün SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi 1,099,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bu ürün için sizlere bilgi aktarmadan geçmeyelim... Ücretsiz Teslimat ve Kurulum imkanını da sizlere sunan A101 markette seveceğiniz başka ürünlerde var. 1000 Devir olan bu ürünün fiyatı da oldukça uygun. A++ sınıfı ve 2 yıl garantisi olan bu aktüel ürünü başka yerde bu fiyata alamazsınız. O yüzden sizlere en yakın A101'e 31 Ekim tarihinde uğramayı unutmayın. Katalogda göreceğiniz bir başka ürün ise 8 Raflı Çok amaçlı Dolap 235,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Taksit imkanı ile sizlere sunulan bu ürüne de 31 Ekim tarihinden itibaren sahip olabilirsiniz. Mükemmel kampanyaları incelemeye bugün itibariyle devam ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ekim 2019 tarihinde, A101 31 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...