Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel, 31 Mayıs Perşembe Aldın Aldın Aktüel Ürünleri

A101 31 Mayıs 2018 Perşembe itibarıyla gelecek olan “Aldın Aldın” aktüel sayfalarına yakından baktık. Bu hafta önemli ölçüde fiyat&kalite ürünü dikkatleri çekerken merakla beklenen ve uzun zamandır istenen ürünlerin de yer alması kampanyayı cazip hale getiren unsurlardan oldu. Sayfada ütüden kulaklığa kadar pek çok ürün bulunuyor. Detaylara yakından bakacak olursak; ilk olarak Kiwi KSI 6464 buhar kazanlı ütü sizlerle oluyor. Ürün için taksit imkanı da sunan market bu taksiti kredi kartına belirli bir fark ile uygulamış görünüyor. Diğer bir kampanyalı üründe Aprilla AHS 2035 saç düzleştirici fırça sunan A-101 ayrıca Blue House BH 117HD saç kurutma makinesi ile kampanyalarına yeni bir ürün ile devam etmiş görünüyor. Bu haftanın kampanyalarında Aprilla ATR-7002 kulak&burun kılı kesme makinesi de sizlerle olacak olurken Aprilla ABS-1025 dijital banyo baskülü ve Taraftar lisanslo 16GB OTG USB bellek ürünü de raflarda yerini alıyor. Son iki üründe ise Bluetooth hoparlör ile birlikte Bluetooth spor kulaklık ürünleri bulunuyor. Daha fazla ürün ve kampanya için görsellere yakından bakmayı ihmal etmeyin… Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 24 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar