Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 4 Ocak Muhteşem Fırsatlar 2018 İlk Hafta Kataloğu

A101 aktüel 4 Ocak 2018 fırsatlarında bulunan muhteşem ürünlere yakından bakalım. Bu haftanın indirimler ülkesi yine A101… Ülkemizin dört bir yanında marketi bulunan ve adeta ülkeyi ve insanlarımızı düşünen bir market… A101 tam anlamı ile bir kral… Peki bu sayfada bu kral hangi ürünleri sundu, şimdi inceleyelim. Seyidoğlu fıstıklı helva 300gr ürünü ile başlayan sayfada Seyidoğlu ürünlerinden Sade / Kakaolu helva 300gr ürünü ve Seyidoğlu pekmez 1300gr ile son olarak Seyidoğlu tahin 1000gr sizlerle. Bu ürünlerden sonra ise genel anlamda temizlik ürünleri sayfaya eklenmiş. Mendiva ıslak havlu 3x60 adet ürünü ile devam eden sayfa Highgenic fırçalı leke çıkarıcı 200ml ile derinleşmiş. Son ürün grubunda ise Fairy var. Fairy bulaşık deterjanı 2x1350ml ürünü bu hafta geliyor. Üstelik ürün görüldüğü gibi 2li paket halinde sunuluyor. Diğer fırsatta ise Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsülü 125li sizlerle. Bu haftanın indirimlerinde A101 marketler zinciri güzel kampanyalar sunmuş. Biz de detaylıca baktığımızda bu ürünlerin gerçekten iyi indirimler olduğuna tanık olduk. Peki bu indirimleri ne zamandan itibaren alabiliyoruz? Tabiki 4 Ocak 2018’den itibaren bulabiliyoruz. Stoklarla sınırlı olan ürünleri kaçırmamakta fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 4 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 29 Aralık 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar