Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 6 Aralık Bakliyat Aktüel Ürünleri Kataloğu

A101 6 Aralık tarihinde muhteşem ürünlerini sizlerle buluşturmaya geliyor. A101 aktüel harika ürünleri ve cazip fırsatları ile sizleri bekliyor. Bu hafta her çeşit ürünü kampanya da göreceksiniz. A101’de her reyonda indirim var. Bu hafta sizleri bakliyat ürünleri bekliyor. Hep beraber hangi ürünlerin indirime girdiğine bakalım… Çiftçi Çalı Fasulye 5,95 TL, Çiftçi Siyaz Bulgur 8,95 TL, Çiftçi Barbunya 8,95 TL olarak satışta sizleri bekliyor. A101 bakliyat sevenleri marketlerine davet ediyor. Bu fırsat kaçmaz! Çiftçi Mut Tipi Bulgur 3,95 TL, Çiftçi Firik Bulgur 6,95 TL ve Sultani Yeşil Mercimek 7,45 TL olarak raflarda yerini alıyor. Diğer bir bakliyat ürünü ise Dermason İri Fasulye 9,95 TL, Beyaz Nohut 11,95 TL ve Yerli Pilavlık Pirinç 7,95 TL olarak kampanyalı ürünler arasında… Mutfak Alışverişi yapmayanlar için çok güzel bir fırsat. Market ayağınıza geldi. Bu ürünleri kaçırmamak için 6 Aralıkta A101 marketlere uğramalısınız. Horoz Fasulye 500 g 5,95 TL, İç Bakla 500 g 5,95 TL ve Firik Bulgur 500 g 6,95 TL olarak raflarda sizleri bekliyor. Sitemiz üzerinden daha fazla katalog incelemeye devam ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 6 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 29 Kasım 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar