A101 3 Şubat 2018 EFSANE İndirimli Kataloğu

A101 aktüel efsane indirimleri başladı. A101 3 Şubat 2018 itibarıyla gelecek olan ve EFSANE fiyatları ile şaşırtan muhteşem indirimler sizlerle. İlk olarak bu ürünlerden bahsetmeden önce bizim bu “tek sayfada tek ürün” konseptine neden “EFSANE” dediğimizi açıklayalım. Bildiğiniz gibi A101 Perşembe günü ve hafta sonları indirimler sunuyor. Bu indirimleri yaptığında çoğu zaman piyasdan düşük fiyatlarla satış yapıyor. Ancak bu tek sayfalı tek ürünlü kısım tam anlamı ile büyük bir indirim içeriyor. Bu yüzden biz EFSANE İNDİRİM demeyi tercih ediyoruz. Bu fiyata normal şartlarda satın almanın mümkün olmadığı indirimler görüyoruz. Peki bu hafta ne var bakalım: Yudum Omega 3 bitkisel karışım sıvı yağ 2lt ürünü bu haftanın EFSANE’si oluyor. Normal satış fiyatı 17,50 TL olan ürünü 11,95 TL’ye satın alabilme imkanı sunan A101 sadece 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerektiğini söylemiş. (Kampanyaya ait olan ürün, indirimli ürün alımında geçerli değildir ve kişi başına 2 adetle sınırlıdır.) Yapmanız gereken şey 10 TL ve üzeri alışveriş yapıp 3 Şubat – 9 Şubat arası (stoklarda varsa) ürünü satın almanız… Efsane indirimi inceledik.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Şubat 2018 tarihinde, A101 8 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...