A101 8 Şubat Aktüel Elektronik Ürün Sayfası

A101 8 Şubat 2018 aktüel fırsatlarında bu hafta muhteşem indirimler var. Elektronik ürünlerde A101'in kalitesi ve uygun fiyatını bilen bilir. Bu ürünlerin neler olduğuna bakalım ve ürünlere ait detaylı incelemelerin neler olduğuna bakalım. İlk olarak bu hafta Toshiba 55U6763DAT Smart UHD LED Tv 8 Şubat itibari ile geliyor. Dahili UHD uydu alıcısı olan ürün ücretsiz montaj desteği ile geliyor. Vestel güvenceli olan ürün 55'' yani kocaman bir ekrana sahip. 1 adet Scart, 1 Adet HDMI, 3 adet USB girişi olan ürün çok kaliteli... A101 aktüel ürünlerinde 8 şubat itibari ile Hi-Level 32” uydu alıcılı LED Tv de sizlerle. Ürün yine VESTEL güvencesi sizlerle. Ayrıca bu hafta Samsung Galaxy J120 cep telefonu da geliyor. Bu ürün için taksit seçeneği yok. Ancak ürün Samsung Türkiye garantisi kapsamında geliyor ve fiyatı oldukça uygun. Bilindiği gibi A101'in bu haftaki tüm ürünleri çok iyi ve fırsatları dolu dolu... 8 Şubat 2018 aktüel ürün kataloglarının detaylarını inceledik. Yeni bir sayfayı da inceledikten sonra daha fazla detay ile devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Şubat 2018 tarihinde, A101 8 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...