A101 8 Şubat Ev Tekstili Kataloğu – A101 Fırsatları

A101 aktüel ürün fırsatlarında bu hafta 8 Şubat’tan itibaren geçerli olacak olan aktüel indirimler sunuldu. Biz de daha fazla beklemeden incelemelerimizi yaptık. Bu hafta Perşembe gününden itibaren önemli indirimler var. İlk olarak görsel sayfasında gördüğümüz Gofreli Velsoft halı 4m2 99,95 TL ile başlayalım. Ayrıca Gofreli Velsoft yolluk 39,95 TL olarak bu hafta sunulmş. Zorluteks markalı ürünler de bu hafta geliyor. Zorluteks lisanslı battaniye 39,95 TL fiyatı ile gelirken Zorluteks tek kişilik pamuklu battaniye 19,95 TL olarak sunulmuş. Ayrıca Zorluteks tek kişilik nevresim takımı 34,95 TL, Zorluteks çift kişilik nevresim takımı 44,95 TL ve son olarak Zorluteks dertsiz masa örtüsü 9,95 TL olarak bu hafta 8 şubat kataloglarında ortalığı kasıp kavuracak. A101 ev tekstili ürünlerinde Goblen kırlent kılıfı 8,95 TL fiyatı ile adeta gönüllerde taht kuruyor. Ayrıca devamında ise Silk&Blue bay soket çorap 3’lü 5,95 TL olarak geliyor. Silk & Blue şal paşmina 4,95 TL olarak sunulurken son üründe ise Bayan patik çorap 3,95 TL fiyatı ile bu haftanın önemli indirimleri arasına giriyor. 8 Şubat kataloglarını inceledik. Daha fazlası ile devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Şubat 2018 tarihinde, A101 8 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...