A101 8 Şubat Teknoloji & Oyuncak & Saat – A101 Aktüel

A101 8 Şubat 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta indirim sayfalarında teknoloji adına elektronik ürünler, çocuklarınız için oyuncak ürünleri ve muhteşem iki saat ürünü ile A101 tarafından sunulan sayfa için güzel bir inceleme yapmaya çalışacağız. A101 ilk olarak GoSmart Powerbank 8000 mAh ve GoSmart Powerbank 5000 mAh ürünlerini sunmuş. Devamında Piranha 3D sanal gerçeklik gözlüğü de sunan market Hi-Level 32GB Micro SD kart ile Hi-Level 32GB Smart USB bellek ürünlerini de es geçmemiş. Ayrıca Piranha cep telefonu uyumlu lens de bu hafta sizlerle. Saatler ise: Timex TW2P99800 bay kol saati ve Timex T2N679 bayan kol saati şeklinde ifade edilmiş. Oyuncaklarda ise 8 şubat itibarıyla Oyuncak mutfak seti, Oyuncak pastalı piknik seti, Pepee magnet giydirme oyunu, Oyuncak eğitici kaplar ve Oyuncak çıngırak 3’lü sizlerle. Cep kitapları 6,95 TL (Adet olarak) [Kavim - Ahmet Ümit & Veda - Ayşe Kulin & İskender Pala - Babil’de Ölüm İstanbul’da Aşk & Patasana - Ahmet Ümit] seçenekleri ile geliyor. Son olarak kitap çeşitleri de sizlerle oluyor. A101 8 Şubat 2018 Perşembe indirimlerini inceledik. Daha fazlası ile devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Şubat 2018 tarihinde, A101 8 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 8 Şubat Teknoloji & Oyuncak & Saat – A101 Aktüel” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...