A101 Aktüel 8 Şubat 2018 Güncel Sayfa

A101 8 Şubat 2018 aktüel ürün kataloglarında yer alan indirimleri aktarmaya devam ediyoruz. A101 yeni kataloğunda bu hafta gıda ve temizlik ürünleri var. İkbal Gurme dana kangal fermente sucuk 300gr ile başlayan indirimlerde ayrıca Marmarabirlik Marbir siyah zeytin 1400gr ürününe de yer verilmiş. Bu haftanın diğer bir 8 şubat ürününde Torku Çatalhöyük köftelik/pilavlık bulgur 2500 gr yer alırken ayrıca Dimes Moments sıkma meyve suyu çeşitleri 700 ml de sizlerle oluyor. A101 aktüel 8 şubat itibarıyla gelecek fırsatlara baktığımız vakit Çerezya dut kurusu 180 gr ile Eti Paykek Şekl-i Şahane çikolata soslu fındıklı kek 325 gr ürünleri de listede yer almış. A101 market indirimlerinde Burch mısır ve pirinç patlağı 96 gr ve Uno limonlu mini kek 200gr ürünleri sizlerle oluyor. Ayrıca bu hafta gelecek olan indirimlerde bulunan HightGenic fırın ocak ve aspiratör temizleyici köpük 500ml ürünü de sizlerle oluyor. Soffio bebek bakım örtüsü 10’lu 6,95 TL fiyatı ile yine muhteşem iken Mendiva ıslak havlu 3x60 adet 5,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Devamında ne olduğunu merak edenler için daha fazlasını inceledik. 8 şubat indirimlerine yakından bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Şubat 2018 tarihinde, A101 8 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...