A101-9-Nisan-2015-Aktüel-Ürünler-Kataloğu-Bakliyat-6

A101 aktüel ürünleri yeni haftasının 6. sayfası ile sizlerle. Bu sayfada "Uygun Fiyatların Hünkar'ı A101'de." Sloganı ile sizlere sunulan ürünler oldukça adına yakışır halde. Slogan seçimlerini taktir ettiğimiz a101; bu hafta da hoş sloganları kullanıyor. Hünkar markalı olarak baldo prinç 5kg, kırmızı mercimek 5 kg, dermasan fasulye 5kg, osmancık piriç 5kg, nohut 5kg, yeşil mercimek 5kg, pilavlık bulgur 5kg ve aşurelik buğday 5kg ürünleri sizlere süper fiyatları ile sunuluyor. A101 aktüel fırsatlarının bu sayfası hem göze hem yemeklerinize hitap ediyor. İnsanın karnını acıktıran bu sayfada yer alan tüm ürünler piyasa fiyatının altında ve gerçekten bir fırsat ürünü niteliğinde. A101 kataloglarının 6. sayfasını da aktarmış bulunduk. Sıradaki aktüel katalog ile bu haftayı aktarmaya devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Nisan 2015 tarihinde, A101 9 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...