A101-9-Nisan-2015-Aktüel-Ürünler-Kataloğu-Elseve-7

A101 9 nisan aktüel kataloglarının tüm fırsatları burada sizlerle buluşuyor. Bu sayfada 7. aktüel sayfayı detaylıca aktaracağız. Öncelikle bu sayfayı Elseve ürünlerine ayıran A101 "Bırakın saçlarınız A101'in Elseve fırsatlarında dans etsin!" sloganı ile sizlere merhaba diyor. Bu sayfaya 360ml Elseve şampuan çeşitlerini (boyalı ve röfleli saçlar, yıpranmış ve kırılan saçlar, zayıf dökülmeye eğilimli saçlar, kuru ve dökülmeye eğilimli saçlar) 5,95 TL'den sizlerle buluşturuyor. Elseve Instant Miracle saç bakım kremi çeşitleri 200ml ürünleri ise ( yıpranmış cansız saçlar, zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlar, boyalı ve röfleli saçlar) 10,95 TL adet fiyatı ile sizlerle. Bitmedi, Elseve 360ml saç kremi çeşitleri pek çok saç tipine uygun olarak sizlere 6,95 TL'den ulaşıyor. Loreal Paris Elseve 100ml saç bakım yağı ürünü ve saç bakım spreyi ürünü de bu haftanın ve bu sayfanın fırsat ürünlerinden. İşte o katalog.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Nisan 2015 tarihinde, A101 9 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...