A101-9-Nisan-2015-Aktüel-Ürünler-Kataloğu-Zeytin-vs-8

A101 9 Nisan 2015 aktüel ürünler kataloğunun son sayfasını sizlere aktarıp bu haftanın fırsatlarını A101 kanalında bitirelim. Marmarabirlik lks siyah zeytin 1,5kg, yağlı salamura siyah zeytin 950g Marmarabirlik Spr, yağlı salamura siyah zeytin 1400 g Marmarabirlik Elt, Siyah zeytin 1kg Marmarabirlik Elt, Kokteyl yeşil 850g Marmarabirlik zeytin de bu sayfada yer alan Marmarabirlik markalı ürünlerden. Ayrıca bu sayfada Karlıdağ markalı pek çok leziz ürün de var. Karlıdağ mutfak/iskender tereyağı 950gr, Karlıdağ tuzlu tereyağı, suda tuzsuz tereyağı, toprak tereyağı ve beyaz peynir ürünleri ise Karlıdağ markalı olarak sizlerle. Bu haftanın a101 aktüel ürünlerinin sonuna gelmiş bulunduk. Gerçekten harika ürünlerin yer aldığı bu katalog kaçmaz. Daha fazla detay için kataloglara bakabilir ve a101 marketleri ziyaret edebilirsiniz. İşte a101 9 nisan kataloğunun son sayfası.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Nisan 2015 tarihinde, A101 9 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...