A101 Nexon FULL HD Smart Uydu Alıcılı LED TV

Sponsorlu Bağlantılar

A101 8 Mayıs 2014’te Tv’nin kralını getiriyor. Vestel güvencesi ile gelen bu ürünün adı Nexon FULL HD Smart Uydu Alıcılı LED TV. İşte bu Led tv ürününün tüm detayları için sizlere bu konuyu oluşturduk. İşte A101 aktüel bu hafta kataloglarında yer alan ürününe ait detaylar.

A101 aktüel TV getirmeye insanları sevindirmeye devam ediyor. Ucuz ve kaliteli mal getiren A101 bu hafta Nexon marka (Vestel Garantili) FULL HD Smart Uydu Alıcılı LED TV’yi sizlere sunuyor. 40”(inc) olan bu TV ortalama bir salona veya bir odaya ideal boyutlarda. Bizim de az detaya sahip olduğumuz bu ürün hakkında tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız.

Öncelikle ürün 40” olarak sunulmuş Fakat internette bazı kaynaklarda 29” olarak da geçiyor. Inc kavramı gereği bu tür oynamalar malesef mevcut ama monitörün çapraz uzunluğu 99 cm (100cm arası) olarak belirtilebilir.

A101 8 Mayıs Nexon FULL HD Smart Uydu Alıcılı LED TV | A101 Aktüel

A101-Nexon-FULL-HD-Smart-Uydu-Alıcılı-LED-TV

 • Görüntü Çözünürlüğü: Full Hd (1920 x 1080)
 • 1 Scard, 2 HDMI ve 2 USB girişi
 • İnternet Tarayıcı Özelliği
 • Dahili HD Uydu Alıcılı
 • USB’den video, müzik ve fotoğraf oynatabilme ve görüntüleyebilme
 • PC IN girişi (VGA üzerinden)
 • Düşük enerji tüketimi
 • 2 YIL VESTEL GARANTİSİ
 • USB ÜZERİNDEN SMART TV
 • Ekran Boyutu: 39″ / 99 Cm
 • Dahili Wifi: Yok
 • 3D Desteği: Yok
 • Duvara asma aparatı hediyedir.

Sitemizin notu: Bu ürün hakkında internette fazla detay bulunmuyor. Nexon ürünleri Vestel fabrikalarında üretiliyor ve bir anlamda Vestel ile eş değer olabiliyor. Bu yüzden garanti konusunda Vestel yardımcı oluyor. Başka bir husu ise plastik kalitesi. Malesef plastik kalitesi yeterince iyi olmadığından sert çarpma, düşme gibi durumlarda ürün çok rahat bozuluyor. Bu yüzden duvara asma aparatı TV’nizin hayati bir parçası olabilir. Mutlaka ama mutlaka sehpalarda kullanılmaması gereken bir ürün. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz Nexon Tv’yi duvara asma aparatı ile kullanın ve mümkün oldukça sert cisimlerle sert temasını engelleyin. Son bir husus ise mart tv desteği. Bu destek usb üzerinden veriliyor diye biliyoruz. Yani bunun için ekstra bir aparat satın almanız gerekebilir, lütfen ekstra maliyetlere hazır olun.

Sizlere tavsiyemiz: Ürünü alacaklar lütfen ürünü denesin ve herhangi bir defo, eziklik, bozukluk, eksik parça gibi durumlarda iade etsin. Ayrıca kitapçığını okusun hatta mümkünse bizimle paylaşsın ki yardımcı olabilelim. Ürünün smart tv desteği, dahili hd uydu alıcısını mutlaka kontrol edin. Unutmayın teknoloji şans işidir ve aynı ürün aynı model bazen farklı sıkıntılar çıkarabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Aktüel Ürünler Mailine "ÜCRETSİZ" Gelsin mi?

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 2 Mayıs 2014 tarihinde, Aktuel Ürün Detayları kategorisinde yazılmıştır ve 8 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

“A101 Nexon FULL HD Smart Uydu Alıcılı LED TV” için 8 Yorum

 1. baris dedi ki:

  Bu üründe dahili wifi yok, ama wifi desteği var yani alacağınız harici wifi cihazını desteklemektedir. Ayrıca smart da yok sanırım bu da harici satılan smart cihazları var (android TV gibi) bunlarla smart TV özelliği kazanıyor. Bu Dediklerim ayrıca maliyet ekliyor. Bu özelliklerde TV istiyorsanız biraz daha para ekleyip dahili wifi ve dahili smart olan tvlere bakmanızı öneririm. Yok benim internetle, smartla işim olmaz derseniz iyi bir ürün olabilir.

 2. a101 msy dedi ki:

  Wifi destegi wardir.

 3. yilmaz dedi ki:

  USB üzerinden hangi video uzantılarını oynatıyor?

 4. ramazann dedi ki:

  OZAMAN TARAYICI ÖZELLİĞİ NEDİR?

  • Bilgisayarınızdaki Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox gibi internet tarayıcı programların benzerlerinin TV’lere entegre edilmesidir. Kısacası internete bağlanmak veya smart tv için gerekli yazılımdır.

 5. ramazann dedi ki:

  tarayıcı özelliği wifi değilmi

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz