Bim Aktüel 13 Eylül Sürpriz Aktüel Ürün Detayları

BİM aktüel ürünleri 13 eylül fırsatlarında çok özel kampanyalar yer almaya başladı. Bu haftanın giriş kataloğunda Huawei Y5 akıllı cep telefonu sizlerle olan ilk ürün olarak dikkatlerden kaçmıyor. Akıllı telefonların en kalitelilerinden olan Huawei marklaı bu ürün 879 TL'den alıcı bekliyor. Motorola Dect telefon ürünü de ayrıca bu haftanın aktüel ürün kataloglarından bazısı olarak sizlerle buluşacak. Hypergear lightning kablo 1.2 M Apple lisanslı ürünü ve mikrofonlu stereo kulaklık ürünü Bim 13 eylül raflarında sizlerle... Sese duyarlı LED gözlük ile devam eden kampanyalara bir de Mugli filtre kahve makinesi ekleniyor. masline aspiratör ile ayrıca süren indirimlee 32 GB OTG 3.0 USB Bellek de sizlerle buluşmanın heyecanı içinde Bim'de... http://aktuel-urunler.com adresinden alınan bilgiye göre ayrıca mutfak ürünlerinin bir kısmında da özel fiyatlar ve kaliteli ürünler yer alıyor. Dahası mı, dahası Bim 13 Eylül kataloglarında görüşmek üzere BİM'de...

Sponsorlu Bağlantılar

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Eylül 2019 tarihinde, BİM 13 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...