Keysmart 330ST Buzdolabı – Bim Aktüel 13 Eylül İncelemesi

Bim 13 EYLÜL fırsatları arasında bu hafta tekli bir ürün dikkatleri çekiyor. Keysmart buzdolabı Key 330 ST ürünü bu hafta 1549,00 TL fiyatı ile BİM'de... 6 Taksit avantajına sahip olan bu ürün Arçelik A.Ş. Servis garantisinde sizlerle... Ücretsiz eve teslimat ve montaj fırsatı da barındıran ürün ayrıca 2 yıl garantili... A+ Enerji sınıfına sahip olan bu buzdolabı 13 eylül günü geliyor. Brüt 330 net ise 316 lt hacime sahip olan bu buzdolabında kapı yönü değişebilme özelliği de dikkatlerden kaçmıyor. İki kapılı olarak gelen ürün dondurucu bölmesi 71 lt iken soğutucu bölmesi 245 lt... 1 adet de sebzelik barındıran bu buzdolabı 13 eylül günü alınabilir. Katalogda ebatları da belirtilen ürün 59,5 cm genişliğe, 64cm derinliğe ve 174 cm yüksekliğe sahip... 13 Eylül itibarıyla BİM mağazalarında bu ürünü alabilirsiniz. Tükenmeden koşmakta fayda var...

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Eylül 2019 tarihinde, BİM 13 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...