BİM Aktüel 22 Ekim Salı Aktüel Kataloğu

BİM 22 ekim salı aktüel ürünleri 2019 yılı önemli indirimleri nihayet görücüye çıkıyor. Salı günlerinin özel ürünlerinde neler olduğuna yakından bakacağımız bu görsel detaylandırma sayfasında genel anlamda çikolata ürünleri olduğunu görüyoruz. Ürünlere mikro anlamda yakınlaşalım. İlk olarak Bitter Çikolata Buono 3,95 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğer üründe Bitter Çikolatalı Çilekli Draje 8,95 TL ve Ekstra Boz Antep Fıstıklı Beyaz Çikolata 4,95 TL sizlerle. Çikolataseverlerin vazgeçemeyeceği ürünler ile dolu olan BİM 22 Ekim indirim broşüründe Sütlü-Bitter Bonte 4,95 TL ve Kakaolu Kremalı Bisküvi 2,25 TL de yer alıyor. Devam edecek olursak Sütlü Kaşık Çikolata 3,95 TL, Sıcak Çikolata Vip 3,95 TL Cookie Magic Bake 6,95 TL, Çubuk Çay Berk 16 Adet 5,45 TL, Sütlü Kaşık Çikolata 3,95 TL gibi pek çok ürün yer alıyor. Bim aktüel kataloglarında daha fazla ne var sorusuna yanıt olarak 22 ekim salı indirimlerinin tamamına bakın...

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Ekim 2019 tarihinde, BİM 25 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...