BİM Buzdolabı Kampanyası 29 Kasım 2019 Detayları

Bim aktüel kataloglarının yeni tekli ürün indirimi açıklandı. 29 Kasım bim aktüel ürünlerinde büyük indirimler başlıyor. bu hafta üç sayfa olarak yayınlanan bim aktüel kataloglarından güzel haberler gelmeye başladı. Ayrıca Aktüel Ürünler olarak sayfamızda Bim aktüel ürünlerinin salı kataloğu da yayında... Tüm marketlerin indirim kataloglarını tek bir sayfada görebilirsiniz. Keysmart markalı Buzdolabı Key 330 ST 1,499,00 TL olarak indirime giriyor. Peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile satın alabileceğiniz bu ürünü 29 Kasım tarihinden itibaren görebilirsiniz. İndrimlerden yararlanabilmek adına sayfamızı takip ederek katalogları ilk siz görün. İçeriğini ve kalitesini başka yerde göremeyeceğiniz bu ürünler sizleri bekliyor. Bim 29 Kasım 2019 kataloglarında dev indirimler tüm hızıyla devam ediyor. Bu harika katalogları incelemeden geçmeyin. Beyaz eşya ihtiyacınızı uygun bir fiyata çözmek istiyorsanız. Bim aktüel yardımınıza koşuyor ve ayırdığınız bütçenin çoğu cebinizde kalıyor. Fırsat kataloğuna göz atmak isterseniz sayfayı aşağı kaydırmanız yeterli...

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Kasım 2019 tarihinde, BİM 29 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...