Bim 31 Temmuz Aktüel Temizlik & Mix 2

Bim 31 temmuz aktüel kataloğunda ikinci sayfasında yine süper fırsatlar ve kampanyalar sunuyor. Bim aktüel ürünlerinin bu sayfasında tam anlamı ile bir ürün grubu sunulmamış, genel olarak temizlik, gıda, giyim ve genel amaçlara yönelik ürünler sizlerle. Toplamda 10 parça ürünün yer aldığı bu sayfada bim; yine içeriği ve kalitesi ile farkını ortaya koymayı başarmış. Bim 31 temmuz ikinci sayfasında Matkov sivrisineklere karşı tablet + aparat 21 tablet, Pencere sinek perdesi 3 M, Böcek yemi Bion 6 adet ürünleri bu haftanın haşerelere karşı koruma ürünleri arasında yer alıyor. Bebeğim 750ml çamaşır deterjanı, Bebeğim 750ml çamaşır yumuşatıcısı ürünleri ise bebek ve hassas ciltlere özel formülü ile sizlerle. L'Rosh 15g yüz maskesi ürünü farklı seçenekleri ile sizlerle. Ayrıca bu sayfada Lay's İsot aromalı patates cipsi, Koroplast 10 adet buz torbası, Piknik körüklü pipet ve Comfort Family fileli bayan soket çorap ürünleri de sizlerle. Bu haftanın Bim aktüel kataloglarından şimdilik bu kadar, haftaya görüşene dek; bol indirimli günler.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Temmuz 2015 tarihinde, Bim 31 Temmuz Aktüel Temizlik & Mix 2 yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...