Bim Keysmart Derin Dondurucu İncelemesi – 6 Eyül 2019

BİM aktüel ile indirimlerin tadına varmaya devam... Bu hafta 6 Eylül 2019 günü Keysmart derin dondurucu ürünü Bim'e geliyor. Üstelik 1499,00 TL fiyatı ile... Ürün hakkındaki inceleme ve detaylar için burada olduğunuz için sizlere en detaylı indirim incelemesini aktaralım. Arçelik servis güvencesine sahip olan bu üründe A+ enerji sınıfı dikkatlerden kaçmayan ilk detay oluyor. Derin dondurucu için önemli hususların başında olan brüt-net hacim ise şu şekilde: Brüt 265 - Net 237 litre hacim Keysmart Derin Dondurucu ürününde yer alıyor. Gerçek anlamda iyi olan bu ürün 2 adet hızlı dondurma bölmesine de sahip... Yok artık, dediğinizi duyar gibiyiz. Bitti mi, tabi ki bitmedi, 2 yıl da garanti üründe bulunuyor. Ayrıca kapı yönü değişebilmesi ile hem ergonomik fiyatı ile de ekonomik... Hızlı dondurma bölmeleri ile de işiniz artık daha kolay. İşte bu haftanın en önemli ürünlerden Keysmart Derin Dondurucu... Daha fazlası mı, o da BİM'de... 6 Eylül günü Bim'e...

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Ağustos 2019 tarihinde, BİM 6 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...