BİM Aktüel 8 Kasım Dikkat Çekici Ürün İncelemeleri

Bim aktüel 8 Kasım 2019 ürünlerini inceliyoruz. Her bir ürünü tek tek incelediğimiz bu kataloglara bir göz atın deriz. Bim aktüel 8 Kasım indirimleri ile vatandaşları büyülemeyi başarıyor. İlk kampanyalı ürün Fakir Atria Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi 479 TL, Fakir Blender Robot Set 199 TL ve Chef's Tek Fiyat Teflon Ürünler 13,50 TL olarak satışa çıkarılıyor. Her hafta olduu gibi bu hafta içi kataloglarında istenilen ürünler yerini aldı. Bim 8 Kasım Cuma fırsat ürünlerine marketlerinde yer vermeye devam ediyor. Hisar Optima Çelik Çaydanlık 99 TL, Kumtel Mini Isıtıcı 49,90 TL, Seramik Mumluk 4,50 TL ve Bonera Kulplu Balık Tepsisi 44,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Ayrıca bu hafta LAV Buzdolabı Sürahisi 8,95 TL, LAV Fresco Kilitli Saklama Kabı 9,95 TL, Rooc Karma Sebze Bıçağı 4,95 TL ve Perilla Mini Ütü Masası 24,90 TL olarak indirime giriyor. Sevilen ürünler arasında bir de Casilda Home Pazar Arabası 44,90 TL ve Naturalove Melamin Ürün Çeşitleri 4,95 TL fiyatı ile görücüye 8 Kasım tarihinde çıkarılıyor. Bu kataloglar Bim takipçilerinin istediği türden... İndirimli ürünleri incelemeye devam ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Ekim 2019 tarihinde, BİM (8 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...