BİM Otomobil Aktüel Kataloğu – Araba Ürünleri 8 Kasım

Bim 8 Kasım 2019 kataloglarında mükemmel bir hafta başlıyor. BİM aktüel ürünlerini incelemeden önce kısa bir bilgilendirme yapalım... Bu katalogda genellikle otomobilinizin ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz. İlk kampanyalı ürün Autoware Dijital Kompresör 89 TL ve Autoware Kompresör 75 TL olarak indirime giriyor. Bim 8 Kasım ürünleri arasında Autoware Çevirici Oto İnverter 12V-220V 99 TL, Autoware Araç İçi Yol Kayıt Cihazı 75 TL, Hypergear Taşınabilir Şarj Aleti 10.000 mAh 49,90 TL ve Oto Koltuk Kılıfı 79 TL olarak piyasadan çok daha uygun fiyata satılıyor. Bu ürünler hem kaliteli hemde uygun fiyatlı, kaçırmayın. POLOSMART Lastikli Telefon Tutucu 9,95 TL, POLOSMART Dikiz Aynası Telefon Tutacağı 14,90 TL, Oto Kauçuk Paspas 4 Parça 45 TL ve Oto Boyun Yastığı 2'li 29,90 TL fiyatı ile sevenlerini büyülüyor. Northpacific Kafa Lambası 14,90 TL, Silbak Oto Cam Sileceği 7,50 TL, Fakir Tek Fiyat Oto Kışlık Bakım Ürünleri 500 ml 9,95 TL’ye satış çıkarılıyor. Autoware Araç Koltuk Arkası Düzenleyici 19,90 TL ve Autoware Araç İçin Antifrizli Oto Cam Suyu 5000 ml 14,90 TL fiyatı ile rafları süslüyor. BİM market her hafat olduğu gibi 8 Kasım tarihinde de sizleri düşünmeden edemiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Ekim 2019 tarihinde, BİM (8 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...