ŞOK Aktüel 13 Kasım Kataloğu Temel İhtiyaçları İndirime Alıyor

Şok 13 Kasım 2019 aktüel kataloglarında Şok ucuz indirimler yer almaya devam edecek. Aktüel Ürünler incelemesinde Şok'un yeni haftasına tanık olacaksanız. İlk ürün ile fırsat detaylarına başlıyoruz. İkbal Afyon Karahisar fermente sucuk 21,00 TL yerine 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 11,00 TL'den sizlerle olacak. Ayrıca Çaykur Filiz çay da 18,95 TL fiyatı ve alt limitsiz avantajı ile gelecek. Böreklik yufka, üçgen yufka ürünleri de indirime girerken Kinder Pingui ve süt dilimi ürünleride kampanyalı fiyat Şok markette 13 kasımda yer alacak. Şok aktüel kataloglarının devamında atıştırmalık ürünler sunulurken ayrıca temizlik fırsatları de es geçilmeyecek. Pril bulaşık sıvısında sünger hediyeli kampanyası ile 11,95 TL fiyat sizleri bekliyor olacak. Cif, Duru, Vernel, Vanish, Tursil markalı bazı ürünlerde de indirimli fiyat ve kampanyalı katalog ayrıca yer alacak. Şok aktüel ürünleri 13 kasım fırsatlarının tamamının yer aldığı görsele de bakmadan bir sonraki sayfaya geçmeyin. İndirimler Şok'ta incelemleri Aktüel Ürünler'de...

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK (13 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...