ŞOK İndirimli Mutfak Ürünlerini 13 Kasım’da Sunacak

Şok aktüel ürünleri ile indirimler mutfağınıza kadar gelecek. Pek çok üründe özel indirim ve özel fiyat Şok'ta... 13 Kasım ile 19 Kasım tarihleri arasında geçerli olmak üzere evin ihtiyaçları için ucuz ürünler Şok'ta...Kumsal markası ile sizlerle olması beklenen granit efektli cam kapaklı derin tencere 54,90 TL fiyatı ile Şok'ta... Granit efektli cam kapaklı karnıyarık tenceresi de aynı fiyatı ile gelecek. Şok aktüel ürünlerinde granit efektli tava ve granit efektli sahan ve tava çeşitleri de özel fiyatları ile gelecek. Sinbo'dan elektrikli ızgara, Cem'den balık tavası, Kale'den temek termosu da özel fiyatları ile katalog detaylarında da göreceiniz özellikleri ile Şok market 13 kasım kataloglarında sizlerle. Şok 13 Kasım kataloglarının devamında Borcam kare tepsi, 2li kulplu kahve bardağı, Paşabahçe servis kasesi de raflarda... Üçsan plastik basklılı saklama kabı, kek fanusu gibi ürünler de ayrıca Şok aktüel ürünlerinde sizlerle. Sayfada PS4 Pro'da yer lamkta ancak biz bu ürün için ayrı bir inceleme sayfası sunacağız. Son fırsatta ise oyuncaklar yer almakta... 13 Kasım bu şekilde sizlerle...

Sponsorlu Bağlantılar

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK (13 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...