ŞOK Market Hafta Sonu Özel 9 Kasım 2019 Kataloğu

ŞOK ile hafta sonu fırsatları 9 Kasım 2019 tarihli kataloğu ile devam ediyor. Haftanın Şok aktüel kataloglarında Rowenta Rain Force süpürge için özel hazırlanmış sayfanın incelemesini aktaracağız. 249,00 TL fiyat ile gelen ürün 41,50 x 6 Taksit imkanına da sahip... Özelliklerinin de yer aldığı bu ürüne daha yakından bakalım. Gelişmiş su filtreleme sunan üründe yıkanabilir iç parçalar yer alıyor. Yüksek manevra kabiliyeti sağlayan tekerlere sahip olan bu elektrikli süpürge güçlü bir turbo fırçaya sahip... 1.2 lt su haznesi ve ayarlanabilir su tankı ile kullanımı kolay ürün Rain Force 2 yıl da garantili... Hepa Filtreye sahip üründe kampanya fiyatı 249,00 TL...Kampanyanın 9 KASIM 2019 ile 12 KASIM 2019 arası geçerli olduğunu da hatırlatırız. Şok ucuz kampanyaları ve yetip de artan ürünleri ile sizlerle olacak olan marketin diğer kataloglarını sitemiz Aktüel Ürünler'den bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK (6 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...