Şok Market Kış İçin Özel Kampanyası 6 Kasım’da Başlıyor

Şok 6 Kasım katalogları Kış için özel ürünleri sunmaya hazırlanıyor. Bu haftanın kampanyalarını sunan Şok'ta 6 Kasım ile 12 Kasım tarihleri arasında geçerli indirimler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile aktüel kataloglarını dolduran Şok markette bakınız neler var neler... İlk ürün SOFTSHELL MONT... Nedir bu ürün? Su itici özellikli, rüzgar geçirmeyen sıcaklığı içerde tutan özel bir kumaştan üretilmiş harika bir ürün... İnsanların çok da yabancı olmadığı fakat şimdiye kadar genelde resmi kıyafetlerde kullanılan bu kumaştan üretilmiş olan mont hem uygun fiyata hem de çok ama çok kaliteli... Diğer ürünler ile Kışa Şok ile hazırlanalım. Erkek örme bere çeşitleri ve erkek balıkçı bere bu hafta 6 Kasım günü şok'ta... Kadın boyunluk, Çocuk atkı, bere ve eldiven takımı, kadın panço da Şok aktüel ile gelen diğer fırsatlar... KADIN ve Çocuk ev babeti, simli kadın çorabı, erkek-kadın nakışlı terlik ve çocuk panduf da 6 kasım Şok aktüel ürünleri arasında sizlerle... Sıcak tutan ürünler içinizi ve cebinizi ısıtan fırsatlar Şok'ta... 6 Kasım günü bakmakta fayda var...

Sponsorlu Bağlantılar

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK (6 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...