Şok Tıraş Ürünleri Büyük İndirimleri – 6 Kasım

Şok aktüel ürünlerinde 6 Kasım günü başlayacak olan indirimlerin detayları ortaya çıktı. Bu hafta temel gıda adına pek çok ürün barındıran bu sayfada evinizin ihtiyacı olan ürünlerin incelemesini yapacağız. Şok 6 Kasım aktüel kataloglarının yer aldığı bu detaylar 6 kasım ile 12 kasım tarihleri arasında tüm ŞOK marketlerden satın alınabilecek. Yudum markalı ayçiçek yağı ile ilk ürünü sunan Şok bu ürün için 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli muhteşem indirimini sunacak. Ek olarak sevilen bir kaç atıştırmalık da sunan market saksı çiçekleri ile de kataloğa ayrı bir hava katacak. Devamında dondurulmuş pizza ve Tat markalı ürünler sunan markette bebek ürünleri konsepti de yer alacak. Bu anlamda emzik, biberon çeşitleri, bebek şampuanı bebek yağ, bebek bezi ürünleri 6 kasım günü indirimli olarak Şok'ta bulunabilecek. Tüm bunların da ardından Arka ve Gilette ürünlerinde de %30 indirim Şok ile olacak. Şok aktüel 6 Kasım detaylarında Arko ve Gilette ürünleri büyük ilgi görecek. Arko tıraş kolonyası, tıraş jeli, tıraş köpüğü ürünlerinin yanı sıra Gilette banyo jileti, tıraş bıçağı, permatik ve Blue 3 - Blue 2 ürünleri sevindirecek. Daha fazlasının yer aldığı Şok 6 kasım görselini de gördükten sonra diğer sayfaya da göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK (6 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...