A101 aktüel ile gelen fırsatlarda cumartesiden cumaya yani 27 temmuzdan 2 ağustosa önemli fırsatlar bulunuyor. İlk üründe diye ayırma yapamayacağımız bu hafta kampanyalarında plastik ürünler %20 indirimli olarak geliyor…. Hatalı duymadınız, %20 indirim plastik ürünlerde sizlerle… Her A101 şubesinde farklı ürünler bulunacağı için alışveriş günü siz de hazırlıklı ve tedarikli olun, çünkü bir anda plastik ürünlerden çokça alıp çıkmış olabilirsiniz. Uygun fiyatı ile her kesimden beğeni toplayan A101’de hafta sonunda bir kalabalık görülme ihtimali yine yüksek… Özel kampanyaların A101 raflarında bulunduğu bu indirimlerde patlamış mısır tabağından, çamaşır sepetine kadar pek çok ürün plastik olma özelliği ile %20 indirime giriyor. Görseli sizler için paylaştık ve görselden bakıp şubenize 27 Temmuz günü mutlaka gidiniz…. A101 indirimleri yine en iyisi…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Temmuz 2019 tarihinde, A101 1 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...