A101 Çok Al Az Öde demeye devam ediyor. Bu haftanın sürpriz ürünleri Kurban Bayramı ile geliyor…. Bayrama az bir süre kala sizlerle olması beklenen bu haftanın hafta sonu kataloğu ve Perşembe kataloğunda görüldüğü gibi yok yok… Bu hafta sonunda ise 27 Temmuz ile 2 Ağustos günü neler var bakalım. A1 market ile gelen indirimlerin ilki Pınar Yağlı Süt 200ml 10,50 TL (6 adet fiyatı) sizlerle… Özellikle süt severlerin ilgisini çekecek olan bu ürün hanımların pasta ve börekleri yaparken de kullandığı malzeme olması sebebiyle yine çok talep görecek… Devamında aynı ürünün boyut olarak farklısı var. Pınar Yağlı Süt 1 Litre 19,20 TL (4 adet fiyatı) sizlerle… Bu hafta kampanyalarında Plastik Bardak / Kase / Tabak 10,80 TL (6 adet fiyatı) ve Cafex Kahve Çeşitleri 7,20 TL (20 adet fiyatı) olarak yer alıyor. Son liste ürününde ise Xroll Karamelli Bar Çikolata 40g 2,50 TL (5 adet fiyatı) olarak A101 markette sizlerle oluyor. İndirimler ve kampanyalar a101 hafta sonu ile raflarda…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Temmuz 2019 tarihinde, A101 1 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...