A101 aktüel ile 1 ağustos günü fırsat dolu… Meraklısına ve ihtiyaç sahibine derin dondurucu A101’den… A101 marketin bu haftaki ürünü olan A101 SEG SDF 2451M Derin Dondurucu 1199,00 TL’den alıcısı ile buluşacak. 2 yıl garantisi olan ve VESTEL güvencesine sahip olan bu üründe 220 lt brüt hacim bulunmakta… 6 çekmeceli olması ile dikkat çeken üründe 2 adet derin dondurucu bölme + 4 adet dondurucu çekmece yer alıyor. 4 yıldızlı derin dondurucu sınıfında bulunan bu ürün A+ enerji sınıfı ile dikkatleri çekiyor. Ücretsiz kurulum ve teslimat avantajı ile gelen A101 SEG SDF 2451M Derin Dondurucu için kurban Bayramı arifesinde değerlendirmek gerek… Değiştirilebilir kapı yönü ile de ergonomik yapıya sahip olan ürün 1265 tl üzerinden de Bonus, Maximum ve World kredi kartlarına 9 taksit avantajı da sunuyor. Daha ne olsun… 1 Ağustos günü A101’de buluşalım…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Temmuz 2019 tarihinde, A101 1 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...