A101 aktüel hafta sonu fırsatları başlıyor. A101 3 ekim - 4 ekim tarihleri arasında geçerli olacak olan a101 fırsatlarını aktaralım. Bu sayfada yer alan ürünler bölgesel olabilir, en doğru bilgi için bulunduğunuz ilin ve ilçenin A101 Market camlarına bakmanızı öneririz. Bu hatırlatmadan sonra detaylara başlayalım. %25 indirimli fiyatı ile Nimet 400gr dondurulmuş kalem böreği sizlerle. Çisem mısırözü yağı 2L ürünü de %16 indirim ile geliyor. %34 indirimle doğal sabun 155g La Diva da sizlerle. 20% indirim ile Nescafe Gold kahve, %20 indirim ile mandalina aromalı gazlı içecek 1lt Schweppes, %34 indirim ile ıslak havlu 2x63 Molfix, ıslak havlu 2x64 Üni Wipes de bu sayfada. 3 Ekim tarihinde geçerli olacak olan Coca-Cola 4x200ml içecek, Dooy zencefil nar portakal nektarı, Dooy tarçın karanfil vişne suyu, Spesiyal bar kuru meyve 100g Malatya Pazarı, Bimola çeşnili/karamelli patlamış mısır 50gr bu sayfada. İspanyol dana salam, Pınar Aç Bitir salam, Dana sucuk Pınar Aç Bitir ve Aç Bitir Pınar sosis sizlerle. İte o sayfa.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Eylül 2015 tarihinde, A101 1 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...