A101 29 Ağustos 2016 - 4 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan ve süper fırsatlar ile sizlerle olan bu haftanın indirimlerinde detaylar Aktüel Ürünler’de. A101 aktüel ürünlerinde 1 eylül katalogları ile gelen ve A101’in muhteşem indirimleri arasında yerini alan bu hafta boyu indirimlerde İKİNCİSİ %50 İNDİRİMLİ sloganı sizlerle. Ürünlerde 2.cisi yüzde elli indirim ile oldukça cazip fırsatlar sizleri bekliyor. “Ürünlerde kişi başına düşen ürün sayısının 2 adetle sınırlanması” da sizin aynı üründen 4 tane aldığınızda sadece 2sinin indirimli olduğunu gösteriyor. Peki neler var bu sayfada… İkbal dana parmak fermente sucuk 500g bu sayfada. Ecovital organik yumurta 6'lı ürünü de indirimli… Pınar kahvaltı keyfi beyaz peynir 800g sizlerle buluşuyorken Tarabya tam yağlı dilimli taze tost peyniri 350g ürünü de bu sayfaya geliyor. Cosby box oyuncaklı sakız sizlere sunulan bir başka indirimli aktüel ürün oluyor. Ayrıca sevilen ürün Cappy atom karışık meyve nektarı 1 litrede de indirim var. Kemal kükrer nar ekşisi sosu 250ml olarak satılıyor ve Cafelux Osmanlı usulü dibek kahvesi 200g muhteşem fiyatı ile A101’de. Sayfada ayrıca Eti karam antep fıstıklı bitter çikolata 75g, Eti Canga çikolata kaplı yer fıstıklı nuga bar, Eti Maximus yer fıstıklı bar çikolata 40g, Calgon kireç önleyici 500g, Hacı şakir banyo sabunu, Nivea bay/bayan deodorant çeşitleri, Papia/Selpak desenli peçete 20'li ve son olarak Solo/Familia tuvalet kağıdı 12'li de bu sayfada sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ağustos 2016 tarihinde, A101 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...