A101 3 Eylül 2016 aktüel ürün kataloglarında hafta sonu indirimleri devam ediyor. A101 aktüel hafta sonu indirimleri Kurban Bayramı özel sayfası ile geliyor… “Bayram Neşesi Her Eve, A101 Fırsatları Her Cebe” sloganı ile tebessüm oluşturan sayfada, Vince 314 gr prolin çikolata 314gr 8,95 TL’den sizlerle. Bu sayfa için ek bir açıklamada bulunalım. Bazı A101 marketleri şimiden bu ürünleri satmak için raflara koymuş durumda, çevremizde pek çok A101’de bu ürünler bugünden satılıyor. Bu ek bilgiden sonra devam edelim. Vince markalı olarak bütün fındıklı sütlü çikolata 550gr 9,95 TL’den sizlerle. Yine bir ek bilgi, Vince ürünleri oldukça leziz bu yüzden bu konuya dikkat edebilirsiniz. Torku Flora sütlü – bitter madlen çikolata 240gr 8,95 TL olarak satılacak bir başka ürün oluyor. TORKU lezzetleri A101’de olmaya devam ediyor. Torku Nice Gold dolgulu Antep fıstıklı pralin çikolata 252 gr 11,95 TL ile gönülleri fethediyor. Devam… Toffifee karamelli bütün fındıklı sütlü çikolata 125 gr 6,95 TL’den sunuluyor. A101 aktüel ürünlerinde Kurban Bayramı gezmelerinde misafirlerinize ikram edebileceğiniz şekerlemeler, çikolatalar ve draje ürünlerinde uygun fiyat ve kalite bir arada olmaya devam ediyor. Ayrıca bu hafta sonu kataloğunda efsane lezzetler de var. Lokum ve Türk kahvesi de unutulmamış vaziyette ve Osmanlı Şerbeti de bu sayfada sizlerle. Gerçekten geleneksel bir bayram yaşamak istiyorsanız bu ürünleri öneririz. Bayramlarda sevdiklerinize ve misafirlerinize tatlılar ikram etmeyi ve iyi dilekler almayı unutmayın diyerek incelememizi sonlandırıyoruz. Yeni hafta kataloglarında buluşana dek, iyi hafta sonları…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ağustos 2016 tarihinde, A101 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...