A101 aktüel 1 Haziran fırsatlarında yer alan indirimlerde muhteşem fırsatlar var. A101 1 Haziran tarihi ile gelecek olan bu sayfa indirimlerinin neler olduğunu inceleyelim. İlk olarak Jwin MK 1144 elektronik org sizlerle oluyor. A101 tarafından satılacak ürün 1 haziranda gelecek diye duyrulmuş. Ürün özelliklerinde 44 tuşlu, 6 demo şarkı, 16 ton/8 ritim, 5 davul sesi, ses ve tempo ayarı, adaptör ve mikrofon hediyeli olarak ifadeler de yer alıyor. Alınabilir güzel bir ürüne benziyor. Bir diğer üründe bizim de beklediğimiz ve satın almak istediğimiz bir ürün var o da Formy katlanabilir yaylı yatak ve özellikleri ise Çelik yay, açık ölçüleri 90x190cm, kapalı ölçüleri 92x67x42cm, tamamen katlanabilme özelliği, koltuk olma özelliği olarak sunulmuş. Güzel bir ürün ve gerçekten işe yarar… Diğer üründe A101 market 1 haziran aktüelinde Çamaşır kurutmalık, Tornado ütü masası da sunmuş. İlgililerine duyurmak lazım. Ayrıca Ayakkabı dolabı da varmış. Gayet iyi. Demonte, 4 raflı, 90x70x35cm olarak da dolabın özellikleri belirtilmiş. A101 marketin bu haftanın indirimlerini hızlı sunması gayet sevindirici. Daha fazla indirim için incelemelere devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Mayıs 2017 tarihinde, A101 1 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...