A101 27 Mayıs-2 Haziran aktüel ürünler kataloğu hafta sonunda çok özel indirimleri ile takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. İkincisi %50 indirimli ürünler ile alışverişlerinizde avantajı yakalamanızı sağlayan A101 marketleri uygun fiyatlarını kaliteli ürünler ile birleştirmeyi de ihmal etmemiş. Bu sayfada yer alan ve ikincisi %50 indirim fırsatı ile sizlere sunulan ürünler Marmarabirlik kuru sele siyah zeytin 800gr, Muratbey tam yağlı taze kaşar peyniri 500gr, Coca-Cola Zero gazlı içecek 1lt, Cipso patates cipsi çeşitleri 3x41gr, Bolmix reçel çeşitleri 700gr Dardanel ton balığı 125gr Mistral parfümlü mutfak havlusu 1kg ürünleri oluyor. Bu ürünlerde ikili alımlarda büyük avantaj yakalayabilirsiniz. Çokça tüketilen ürünlerde ikincisi %50 indirim fırsatını sizlere sunan A101 marketleri sık kullanımlarda çabucak tükettiğimiz ürünler ile hem bütçenize destek oluyor, hem de ürünleri yedekli olarak muhafaza etmenize olanak sağlıyor. A101 aktüel hafta sonu indirimleri ile en hesaplı alışverişler tüm hafta boyunca A101 marketlerinde sizleri bekliyor. A101 27 Mayıs-2 Haziran arasında geçerli bu indirim fırsatlarını kaçırmamak için stok adetlerine ve geçerli olduğu tarih aralığına dikkat etmeyi unutmayınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Mayıs 2017 tarihinde, A101 1 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...