A101 1 Kasım 2018 tarihinde dev kampanyaları ile sizleri bekliyor. Bu haftanın ürünlerini A101 takipçileri çok beğenecek. A101 marketler 1 Kasım tarihinde dolup taşıyor. Sizler de bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız A101 aktüel sizleri bekliyor! Bu ürünlerden erken haberdar olmak için ise siztemiz sizlerle… Katalogda yer alan ürünlerden ilki ebeveynleri mutlu ediyor. Molfix Çocuk Bezi Çeşitleri 64,95 TL olarak piyasaya göre çok cazip bir fırsatla sizlerle…Bu ürünün haricinde diğer ürünler tamamen bakım ürünü olarak dikkatleri çekiyor. Diğer bakım ürünlerine bakacak olursak ilk olarak: Mendiva Gözlük Temizleme Mendili 3,95 TL, Neutrogena Nemlendirici Sprey 200 ml 19,90 TL, Neutrogena Vücut Losyonu 400 ml 24,90 TL olarak harika bir fiyatla sizleri bekliyor. Viking Premium Sıvı Bulaşık Deterjanı 1 L 6,45 TL, Viking Premium Mutfak Spreyi 1 L 7,95 TL ve diğer Viking Premium ürünleri 7,95 TL’den satışta… Bu harika ürünleri A101 kataloglarında görebilirsiniz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ekim 2018 tarihinde, A101 1 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...