A101 1 Kasım indirimleri devam ediyor... A101 Aktüel 1 Kasım kataloğunda muhteşem indirimler yer alıyor. 1 Kasım Perşembe günü A101 market sizleri muhteşem indirimleri ve cazip fırsatları ile sizleri bekliyor... Bu haftanın kataloğunu inceledik ve sizler için detaylandırdık. Siz de bu ürünlerden faydalanmak istiyorsanız A101 market 1 Kasım da sizleri bekliyor olacak. Bu haftanın ilk indirimli ürünü olan desenli Çatal-Bıçak-Kaşık 2,50 TL'den sizlerle buluşuyor, diğer bir ürün Hamur Leğeni 10.5 L ve 7,50 TL'den, Ceviz Kıracağı 4,95 TL hemde farklı renk seçenekleri mevcut... Diğer indirime giren ürün ise Badya Çeşitleri 2,95 TL olarak satışta... Ahşap Kaşıklar 2,00 TL, Ekmeklik 45,00 TL, Maşa Çeşitleri 4,95 TL, Kapaklı Kase 3'lü 14,95 TL, Seramik Çerezlik 1,95 TL, Raf ALtı Sepet olarak devam eden indirimlerde pek çok yeni ürün dikkatlerden kaçmıyor. Mutfak ürünlerinde önemli indirimler yapan A101'de yüzler gülüyor. Müşterinin ne istediğini çok iyi bilen A101 market yine bu öngörüsünü güzel kullanıyor ve tam da ihtiyaç olan ürünlerde harika fiyatlar sunuyor. A101 1 Kasım aktüel ürün fırsatlarında daha fazla detay ve daha fazla indirim için aktuel-urunler.com olarak detaylı incelemeler sunmaya devam edeceğiz, bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ekim 2018 tarihinde, A101 1 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 1 Kasım Aktüel Mutfak Ürünleri Sayfası” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...