A101 aktüel ürünler kataloğu 1 ocak 2014 sayısı ile ve 5. sayfası ile burada. Bu ürünler 31 ARALIK 2014 ÇARŞAMBA günü satışta olacak. Bu sayfada Falım marka sakızlar, Tipitip ve Missbon ağzını tatlandıracak ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu leziz ürünlere Milka'dan bonibon, sütlü çikolata, üzümlü fındıklı çikolata, bitter çikolata, fındıklı çikolata, 3'lü bonibon ve Lila Pause sizlerle. Son olarak ise bu sayfada Toblerone ürünü 100gr olarak sadece 2TL. bu fırsatları kaçırmamak için 31 aralık günü a101 marketlerde olmalısınız. İşte o detayların yer aldığı aktüel sayfa.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Aralık 2014 tarihinde, A101 1 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...